West Fighting MMA 4 – Gorzów Wlkp – 28/10/2018 – Na Żywo

West Fighting MMA 4 – Gorzów Wlkp – 28/10/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z kolejnej odsłony cieszącej się sporą popularnością gali West Fighting MMA 4, która podobnie jak poprzednie edycje odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Na gali obejrzymy co najmniej 8 zawodowych walk, początek streamu od godziny 18:00.

Wielkopolska i leżące obok lubuskie będą miały swoje duże fighterskie święto pod koniec października, bo zaczynając od Międzychodu w sobotę, za 30 złotych więcej możecie kontynuować waleczne emocje w Gorzowie Wielkopolskim już dzień później w niedzielę, gdzie 28.10. odbędzie się czwarta edycja West Fighting MMA.

„Truskawką” na torcie tego dnia, będzie dobrze rokujący występ Wojciecha Janusza (4-4), który wróci po ponad rocznej absencji od zawodowych startów. „Kulkinio” przyjedzie do Gorzowa z nadzieją, że uda mu się przerwać złe pasmo czterech przegranych, a na drodze stanie mu tego dnia Paweł Krawczuk (3-2), który wygrał ostatni pojedynek na trzeciej edycji gali i to on będzie faworytem lokalnej publiczności. Starcie zakontraktowano w catchweight na 94 kilogramy.

West Fighting MMA 4 – Gorzów Wlkp [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Dwóch sporo cięższych zobaczymy chwilę wcześniej, bo ze Szczecina dojedzie również Michał Piwowarski (1-0), którego kojarzymy z miejsc medalowych na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych i udanym debiucie na trzecim West Fighting MMA. Jego rywalem będzie Przemysław Dzwoniarek (0-0), który będzie debiutował jako zawodowy fighter.

Poniżej prezentujemy pełną kartę walk nadchodzącej gali:

Walka wieczoru:
94 kg: Wojciech Janusz vs Paweł Krawczuk

Druga walka wieczoru:
110 kg: Michał Piwowarski vs Przemysław Dzwoniarek

Pozostałe walki amatorskie:
84 kg: Łukasz Pietrykowski vs Arkadiusz Żurakowski
70 kg: Michał Wolański vs Konrad Czarny
61 kg: Wojciech Pająk vs Mateusz Szymański

Walki K-1:
81 kg: Aleksander Wereśniak vs Tomasz Tomala
70 kg: Adrian Buda vs TBA
67 kg: Gracjan Wiatkowski vs Dawid Śliwiński

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!