The Rolling Stones – Warszawa – 08/07/2018 – Na Żywo

The Rolling Stones – Warszawa – 08/07/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje koncertu legendarnej brytyjskiej grupy The Rolling Stones, która zagra 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert będzie częścią trasy No Filter. Początek transmisji od godziny 19:00.

Dla Stonesów będzie to czwarta wizyta w Polsce. Ostatni raz w naszym kraju zagrali w 2007, a poprzednio w 1998 r. Zespół zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach polskich fanów ze względu na pierwszy koncert w naszym kraju, ten z 1967 r. Liczba zainteresowanych była znacznie większa niż pula dostępnych biletów, a w pierwszych rzędach zasiadali przedstawiciele komunistycznej władzy.

„Na zewnątrz było ze dwa tysiące dzieciaków, które nie mogły zobaczyć koncertu z powodu tych ludzi” – wspominał Keith Richards. Dla Polaków ten koncert był powiewem zachodniej wolności, dlatego The Rolling Stones stali się w naszym kraju symbolem, a o tamtym koncercie i jego okolicznościach do dziś krążą legendy.

The Rolling Stones – Warszawa [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Ponad pół wieku po rozpoczęciu działalności grupa wciąż jest w świetnej formie, o czym świadczy nagroda Grammy przyznana za album „Blue & Lonesome” (2016) oraz znakomicie przyjęty przez krytyków i publiczność film „Olé Olé Olé!”, dokumentujący południowoamerykańskie tournee Stonesów i ich pierwszy w historii koncert na Kubie.

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!