TFL 15 – Lublin – 20/10/2018 – Na Żywo

TFL 15 – Lublin – 20/10/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na stream z 15 edycji Thunderstrike Fight League, która tym razem zawita do Lublina. Podczas gali obejrzymy 12 walk w formule MMA, w tym dwóch starć o pasy mistrzowskie federacji TFL. Początek transmisji od godziny 19:00.

Thunderstrike Fight League powraca do stolicy Lubelszczyzny i ponownie zorganizuję największą galę MMA w południowo wschodniej Polsce. „Pracujemy od ponad sześciu lat na naszą pozycję na polskim rynku MMA. W Lublinie naszym domu czujemy się najlepiej ,ponieważ tutaj zaczynaliśmy naszą przygodę z mieszanymi sztukami walk.

Znany z efektownych występów na TFL Jakub Ozga kolejny raz zaprezentuje swoje umiejętności podczas piętnastej gali Thunderstrike Fight League w Lublinie. Reprezentant klubu Cross Fight Radom stoczy drugą walkę w dywizji półciężkiej. „Ozi” w ostatnim starciu na TFL, po zaciętej i emocjonującej batalii, odniósł pierwsze zwycięstwo pod banderą Thunderstrike Fight League, pokonując Piotra Kostucha z Mighty Bulls Gdynia.

Podopieczny trenera Leszka Kulika prezentuje bezkompromisowy styl walki. Jakub Ozga to zawodnik, z którym TFL wiąże dużą przyszłość. Zawodnicy klubu Cross Fight Radom to grupa sportowców, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Kultura i sport idą w tym klubie zawsze w parze, za co jestem wdzięczny trenerowi Leszkowi Kulikowi – komentuje Jacek Sarna.

TFL 15 – Lublin [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Kolejny zawodowy start w organizacji Thunderstrike Fight League zaliczy reprezentant RKT Radom – Sławomir Kołtunowicz. Podopieczny trenera Giermana Anfinogienowa, już 20 października na TFL 15 w Lublinie, po raz trzeci skrzyżuje rękawice w oktagonie TFL. Pojedynek zakontraktowany będzie w limicie do 66 kg.

Poniżej przestawiamy wstępną kartę walk, która jeszcze może ulec zmianie, ostateczna rozpiska pojawi się po oficjalnym ważeniu zawodników.

Walki o pas TFL:
Jakub Piesiewicz vs Mariusz Joniak
Hubert Szymajda vs Robert Maciejowski

Pozostałe walki:
Marcin Skrzek vs Robert Hałota
Marcin Łuczyński vs Marcin Cioch
Judyta ‚Judi’ Rymarzak vs Kristina Lindtnerova
Mateusz Głuch vs Przemysław Włodkowski
Czarek Oleksiejczuk vs Kamil „Kamas” Dołgowski
Patryk Kaczmarczyk vs Robert Ruchała
Jakub Ozga vs Artur Dziki
Sławek Kołtunowicz vs Kamil Piegat

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!