Sharks Attack MMA – Ostróda Team – Transmisja

Sharks Attack MMA – Ostróda Team – Transmisja. Wszystkich fanów MMA zapraszamy już ósmego grudnia na stream z gali Sharks Attack, która odbędzie się w hali Expo Mazury w Ostródzie. Na gali zapowiedziano około 11 walk w formule MMA oraz K-1, w tym także jedną walkę o pas mistrzowski.

Gala Sportów Walki Sharks Attack, wydarzenie MMA jakiego jeszcze w Ostródzie nie było. Już w sobotę 8 grudnia o godz. 20 rozpocznie się w Expo Arenie. Dzień później zapraszamy na mistrzostwa Warmii i Mazur amatorów MMA.

W drugi weekend grudnia fani mieszanych sportów walki powinni pojawić się na gali Sharks Attack. Zmagania fighterów odbędą się przy okazji targów sportowych Vital Sport Arena. Najwięksi wojownicy zaprezentują się przed ostródzką publicznością. W karcie walk organizatorzy zaplanowali dwanaście pojedynków.

W oktagonie zaprezentuje się kilku zawodników z MMA Teamu Ostróda, którzy pierwszy raz będą mieli okazję wystąpić w oktagonie przed swoją publicznością. Organizatorzy postarali się żeby podczas gali sportów walki w ostródzkiej Expo Arenie kibice zobaczyli w akcji solidnych fighterów.

– Gala Sharks Attack gwarantuje niezapomniane widowisko, sportową rywalizację i emocje na najwyższym poziomie – mówi Tomasz Sobczyński, organizator gali. – Dwanaście pojedynków w formule MMA i walka o pas mistrza Polski federacji ISKA w formule K-1. Gospodarzem wieczoru będzie Maciej „Alf” Glabus, a gościem specjalnym Marcin „Różal” Różalski.

Sharks Attack MMA – Ostróda [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Dzień później 9 grudnia w ostródzkiej Expo Arenie rozegrane mistrzostwa Warmii i Mazur amatorskiego MMA. Rywalizacja odbędzie się pod patronatem miasta i gminy. Zawody organizuje federacja Time of Masters z Gdyni. Formuły rozegrane na zawodach to junior, senior ograniczona formuła, full contact oraz tzw. pierwszy krok. Do tego odrębna kategoria kobiet.

Poniżej przedstawiamy ogłoszone pierwsze 7 walk, które zobaczymy podczas gali. Reszta rozpiski wkrótce!

Karta walk:
Dominik Jusis – Nika Phatian – 74kg
Mateusz Woźniczak – Emil Trela – 77kg
Artur Dzik – Kamil Grabarczyk – 90kg
Damian Gryglas – Krzysztof Osmałek – 66kg
Alan Szymański – Wojciech Makowski – 77kg
Paulina Wiśniewska – Alicja Kachniarz – 57kg
Sebastian Goljasz – Adam Hec – 77kg

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!