PLMMA 76 – Białystok – 22/09/2018 – Na Żywo

PLMMA 76 – Białystok – 22/09/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z gali PLMMA 76, która po długiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi Mirosława Okińskiego. Na ten wieczór zaplanowano 10 walk w MMA i jedną w K-1. Zawodnicy rywalizować będą w oktagonie/klatce PLMMA.

Podczas tego wrześniowego wieczoru będziemy mogli oglądać zarówno wojowników z Polski, jak i Białorusi, Litwy, Anglii, Niemiec oraz Izraela. Przewidziany reprezentanci województwa podlaskiego to Paweł Zakrzewski, Adam Biegański, Bartosz Zaczeniuk, Kamil Czyżewski, Cezary Zugaj Junior, Norbert Zajko, Mateusz Dederko, Paweł Szkiłądź i Islam Vazajev. Ponadto swoje umiejętności zaprezentuje również Dariusz Kaźmierczuk.

Na razie o samej gali wiadomo nie wiele, co dziennie odkrywane są nowe karty odnośnie zawodników, którzy mają wystąpić. Gośćmi specjalnymi będą Marcin Różal Różalski i Antoni Chmielewski. Pozostałe gwiazdy, które zjawią się na białostockiej gali to Michał Pasternak, Paweł Głażewski, Kamil Szeremeta, Jarosław Kazberuk, Piotr Sawicki, Andrzej Zaborski Komendant, Tomasz Niecik oraz Zorka.

PLMMA 76 – Białystok [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Na chwilę obecną posiadamy tylko listę zawodników, którzy potwierdzili swój występ na gali PLMMA 67, nie znamy jeszcze zestawienia par, które spotkają się w oktagonie. Jak tylko organizatorzy ujawnią walki od razu wprowadzimy zmiany do opisu posta. Zawodnicy z podlasia: Paweł Zakrzewski, Adam Biegański, Bartosz Zaczeniuk, Kamil Czyżewski, Cezary Zugaj Junior, Norbert Zajko, Mateusz Ddederko, Paweł Szkiłądź, Islam Vazajev.

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!