MFC 4 Chamipons – Puławy – 02/11/2018 – Na Żywo

MFC 4 Chamipons – Puławy – 02/11/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na stream z gali MFC 4, która już drugiego listopada w Puławach odbędzie się czwarta edycja gali MMA, która będzie organizowana przez Federację MCF – Madness Cage Fighting! W walce wieczoru wystąpi Rafał Kijańczuk (MMA 5-0) i Marcin Późniak (MMA 1-0). Początek transmisji od godziny 19:00.

Organizatorzy zadbali o mocną i liczną kartę walk, podczas gali MFC 4 Champions obejrzymy około 13 pojedynków głównie w kategoriach MMA i K-1. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych zestawień, cała karta walk nadchodzącej gali MFC 4 znajduje się poniżej.

Zaczynamy od mocnego zestawienia w średniej kategorii wagowej, w którym zobaczycie niepokonanego w walkach amatorskich, podopiecznego Leszka Kulika – Piotra Mochockiego, który skrzyżuje rękawice z niezwykle niebezpiecznym i potrafiącym zaskoczyć w każdej płaszczyźnie reprezentantem Carpathian Warriors – Sergiuszem Zającem.

MFC 4 Chamipons – Puławy [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Kolejnym ciekawym zestawieniem jest pojedynek Giorgi Esiava z Piotrem Kacprzakiem. Stawką tej konfrontacji będzie pas mistrzowski federacji MCF w półzawodowej formule MMA. Naprzeciw siebie staną reprezentanci Lublina i Radomia. Giorgi Esiava reprezentować będzie to pierwsze, a Piotr Kacprzak to drugie miasto. Obydwaj wygrali swoje walki na wcześniejszych edycjach MCF. Piotr na trzeciej gali pokonał Patryka Ożóga przez jednogłośną decyzję a Giorgi poddał Adriana Łyszcza przez duszenie gilotynowe w pierwszej rundzie.

Poniżej przestawiamy kartę walk nadchodzącej gali MFC 4 Champions, w karcie mogą nastąpić drobne przetasowania, ostateczna rozpiska podana zostanie po oficjalnym ważeniu zawodników.

Walka wieczoru:
Rafał Kijańczuk (MMA 5-0) i Marcin Późniak (MMA 1-0)

Pozostałe walki
Dawid Kąkol vs Paweł Bartuzi – 73kg
Krystian Mizerski vs Ernest Woś – 70kg
Adam Filipek vs Grzegorz Stelmasiewicz – 70kg
Damian Sobczuk vs Patryk Tatara – 77kg
Łukasz Siwiec vs Kamil Kraska – 77kg
Paweł Szostak vs Bartek Guz – 75kg
Adam Krajewski vs Kamil Krupa – 61kg
Artur Pawlik vs Mansur Abdurzakov – 70kg
Kamil Mękal vs Szymon Gamla – 84kg
Giorgi Esiava vs Piotr Kacprzak – 66kg
Krystian Próchniak vs Marcin Poźniak – 80kg
Sergiusz Zając vs Piotr Mochocki – 84kg

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!