Mayday 2018 – Katowice – 10/11/2018 – Transmisja

Mayday 2018 – Katowice – 10/11/2018 – Transmisja. Są imprezy i jest MAYDAY! To już kolejna edycja kultowej imprezy dla fanów muzyki elektronicznej! Festiwal Mayday 2018 odbędzie się 10 listopada w katowickim Spodku. Początek transmisji już od godziny 18:00, zapraszamy!

Mayday Poland to jeden z największych cyklicznych festiwali muzyki elektronicznej na świecie. To marka sama w sobie, ideologia i styl życia sporej rzeszy fanów i wielbicieli muzyki elektronicznej. Mayday po raz pierwszy zorganizowany został w 1991 roku w Niemczech. Tradycja tej imprezy w Polsce sięga 2000 roku. Od tego czasu Mayday odbywa się cyklicznie i zawsze w listopadzie.

Mayday Poland to pierwsze techno w wielkiej hali z gigantycznym wsparciem technicznym. To impreza, która stała się inspiracją dla większości wydarzeń muzyki elektronicznej, które zostały zorganizowane w Polsce.

Mayday 2018 – Katowice [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

MAYDAY Poland w tym roku odbędzie się po raz 19. Tegoroczna edycja to ponownie dwie sceny pełne ciężkich i basowych brzmień soczystego techno. To instalacje świetlne, laserowe i ledowe, które wyzwolą prawdziwą eksplozję w waszych umysłach! Jak podkreślają organizatorzy, jednolitość jest nudna, dlatego edycji 2018 roku towarzyszy hasło „we stay different”. „Bycie innym czyni nas niepowtarzalnym, czyni nas oryginałem wartym więcej niż kopie. To nasz cel” – ogłaszają. W tym roku impreza została zaplanowana na 10 listopada. Fani techno będą mogli się bawić już od godziny 18:00 aż do 8:00 rano dnia następnego.

LINE-UP MAYDAY 2018:
Anetha (Paris)
Diana d´Rouze b2b Carla Roca (Sopot/Poznań)
DJ Rush (Chicago)
Epi Centrum aka Jurek Przeździecki -live- (Warszawa)
Friends of MAYDAY -live- (worldwide)
I Hate Models (Paris)
Siasia & JRoth (Katowice/Warszawa)
Johannes Heil -live- (Frankfurt)
Karotte (Frankfurt)
Keith Carnal (Amsterdam)
Kölsch (Copenhagen)
Luigi Madonna (Naples)
Michał Jabłonski (Warszawa)
PETDuo (São Paulo)
Remco Beekwilder (Rosmalen)
The Advent vs. Industrialyzer -live- (London/Amsterdam)

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!