Liverpool FC – AS Roma – Liga Mistrzów 2018 – 24/04/2018 – Na Żywo

Liverpool FC – AS Roma – Liga Mistrzów 2018 – 24/04/2018 – Na Żywo. Przed nami pierwsze mecze półfinałowe tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, jako pierwsi wystąpią nie będący faworytami Liverpool oraz AS Roma. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

Patrząc na pary ćwierćfinałowe nikt chyba nie przypuszczał, że w jednym z półfinałów zobaczymy grających na przeciwko siebie FC Liverpool, który wyeliminował faworyzowany Manchester City, oraz AS Romę, która pozbawiła awansu FC Barcelonę.

Jeśli w przypadku Liverpoolu można mówić o pewniaku ponieważ w pierwszym meczu gładko wygrali 3-0 i w rewanżu utrzymali wynik, a nawet odnieśli kolejne zwycięstwo 2-1, tak o meczu Romy z Barceloną powiedzieć tego samego nie możemy.

Pierwszy mecz to pogrom dla rzymian gdy wydawało się, że nic i nikt nie wyrwie Barcelonie wyniku z pierwszego meczu (4-1 dla Barcy), przyszedł mecz rewanżowy, w którym kompletnie zagubieni katalończycy nie wiedzieli co się dzieje na boisku i ostatecznie ulegli 0-3. Wynik ten promował do półfinału drużynę AS Romy.

Liverpool FC – AS Roma – 1/2 Ligi Mistrzów [TRANSMISJA, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, LIVESTREAM, ONLINE]

Emocji w pierwszym z półfinałów na pewno nie zabraknie, już teraz chcemy zaprosić państwa na te szczególne wydarzenie.

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!