HFO 5 – Nowy Sącz – 27/10/2018 – Na Żywo

HFO 5 – Nowy Sącz – 27/10/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na stream z piątej już edycji Halny Fighting Organization, która swoje gale organizuje w rodzimym Nowym Sączu. Gala HFO 5 – Halny Fighting Organization odbędzie się w sobotę 27 października w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.

W jednej z dwóch walk wieczoru zobaczymy pojedynek Bartosza Zająca (HALNY Nowy Sącz), który zmierzy się z Sebastianem Dziama (Wisła Sandomierz) o tytuł Mistrza Polski organizacji ISKA. Sebastian ma swoim koncie kilkadziesiąt walk i sporo tytułów z amatorskiego kickboxingu m.in. Mistrzostwo Polski.

Łukasz Pławecki po raz kolejny stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego federacji IPCC, tym razem w kategorii do 77 kg. Pas, który zdobył pokonując przed własną publicznością Yankube Jurawę z Kyshenko Gym walcząc jeszcze w wadze lekkiej, zdobi półkę z trofeami nowosądeckiego mistrza od ponad roku. Wraz ze zmianą kategorii wagowej czas na nowe wyzwania! Tym razem przed nowosądeckim zawodnikiem walka o pas Mistrza Świata International Professional Combat Council w wadze do 77 kg.

HFO 5 – Nowy Sącz [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

W walce o tak wysoką stawkę Pławecki zmierzy się z niemieckim zawodnikiem Waldemar Wiebe Nuriddinov. Niemiec stoczył w swojej zawodowej karierze aż 85 walk i tylko 8 razy musiał uznać wyższość rywala. Walczył dla takich federacji jak Glory, Tatneft, Dynamite Fighting Show czy Azjatycki gigant WLF. Wiebe ma 28 lat, mierzy 181 cm i walczy w kategoriach wagowych od 75 kg do 77 kg. Trenuje w klubie Amrani Palace.

Poniżej prezentujemy kartę walk sobotniej gali HFO 5:

Konrad Mikołajczyk vs Mateusz Dubiński – 70kg
Tomasz Mozdynkiewicz – Kamil Kotowski – 84kg
Norbert Job – Tomasz Konieczny – 85kg
Marcin Krok – Michał Czosnyka – 65kg
Kamil Janik – Marcin Wesołowski – 90kg
Grzegorz Czerny – Rafał Wcisło
Maciej Kucharski – Jakub Kiesiak

Walki wieczoru:
Bartosz Zając – Sebastian Dziama – 86kg
Łukasz Pławecki – Waldemar Wiebe Nuriddinov – 77kg

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!