Guns N’Roses – Stadion Śląski – 09/07/2018 – Na Żywo

Guns N’Roses – Stadion Śląski – 09/07/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z najbardziej oczekiwanego koncertu tego lata. Na wyremontowanym chorzowskim Stadionie Śląskim zagra legendarna grupa Guns N’Roses! Początek transmisji od godziny 19:00!

Amerykanie grupa Guns N’ Roses z Axlem Rosem, Slashem i Duffem McKaganem w składzie zagra 9 lipca 2018 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie w ramach trasy Not in this lifetime tour. W roli supportu zagra duński Volbeat oraz Tyler Bryant & The Shakedown.

Odrodzone Guns N’ Roses i ich niezwykle udana trasa Not In This Lifetime Tour – jak widać – nie zwalniają tempa, skoro kultowy zespół zamierza w 2018 roku szturmem podbić ponad 13 stadionów na terenie całej Europy, a to nie wszystko! Grupa wystąpi również w roli headlinera na takich festiwalach, jak: Download Festival UK, Paris i Madrid, na włoskim Firenze Rocks oraz belgijskim Graspop Metal Meeting.

Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion z zaplanowanymi koncertami w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Szwecji i kilkoma datami w Niemczech. Po raz pierwszy w historii zespołu rockowe ikony zagrają w Estonii, na odnowionym Tallinn Song Festival Grounds. Bilety w cenie od 220 zł wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada.

Guns N’Roses – Stadion Śląski [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Pierwsza europejska część trasy Not In This Lifetime Tour sprzedała ponad million biletów w 2017 roku, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd.

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!