GSW 9 – Międzychód – 27/10/2018 – Na Żywo

GSW 9 – Międzychód – 27/10/2018 – Na Żywo. Bardzo ciekawy weekend zapowiada się pod kątem MMA. Kolejna odsłona gali GSW 9 zapowiada się niesamowicie ciekawie. Spodziewamy się około 12 pojedynków: w formule MMA oraz K-1, a wśród nich wstępnie także pojedynek bokserski.

Kolejne nazwiska dodano do 9 edycji GSW w Międzychodzie, które 27 października zaserwuje lokalnym fanom coroczną, solidną porcję sportowych emocji, a dodatkowo wreszcie doczekaliśmy się oficjalnych zestawień z tych już zapowiedzianych fighterów.

W pierwszym rzędzie jeden z najmocniejszych dodatków, który co rusza zasila lokalne wydarzenia, czyli sprawdzony i doświadczony Piotr Niedzielski (10-4). Poznański fighter jest po mocnym zwycięstwie nad powracającym Mateuszem Zawadzkim, a rok temu jednogłośnie triumfował na ósmej edycji gali w Międzychodzie, czym pokazał że jest na tendencji wzrostowej. Jego rywalem będzie niebezpieczny Mateusz Strzelczyk (8-6-1), który wyznaje zasadę „zabij lub zgiń”, gdzie 10 dni temu uległ przez nokaut na kickbokserskim starciu podczas gali Real Fight 2 w Pabianicach. Ciekawe czy zdoła się zregenerować do tego czasu.

Ciekawie zapowiada się również starcie Adama Brzezowskiego (5-3), który będzie chciał się odbić po czerwcowym fiasku na Babilon MMA 4. W kolejnym wyzwaniu zmierzy się z zagranicznym Puliusem Zitineviciusem (2-1-1) z Litwy, który dla rodzimego fana stanowi raczej wielką niewiadomą.

Przy okazji rozmowy z organizatorem, wyjaśniło się kolejne zestawienie z zapowiedzianych wcześniej Michała Golasińskiego (7-4) i Łukasza Szczerka (4-4), którzy już oficjalnie spotkają się w ringu w Międzychodzie. Cztery wygrane z rzędu „Gołego”, kontra cztery przegrane reprezentanta Stargardu, tylko na pierwszy rzut oka wydają się jasne w kontekście wyniku, bo żaden z nich łatwo nie odpuści za wygraną.

W zawodowych pojedynkach ogłoszony Kacper Koziorzębski (3-2) z Rio Grappling Wrocław, spotka się z Adamem Ugorskim (2-0) z Konina, który od rozpoczęcia kariery w listopadzie 2017, idzie póki co dobrym torem i nie przegrał żadnego z dwóch zawodowych pojedynków.

GSW 9 – Międzychód [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Dalej już w pojedynkach amatorskich, Mateusz Legierski (1-0) z Octagon Team Cieszyn po świetnym zawodowym debiucie na PLMMA 76, gzie wygrał przez nokaut w 2 rundzie. Na koncie ma również sporo amatorskich pojedynków na galach zawodowych, które dały mu bardzo dobre podwaliny pod kolejne sukcesy. Jego przeciwnikiem będzie ogłoszony wcześniej Konrad Furmanek z miejscowego MMA Devil Fight Club.

Jedyny żeński akcent na karcie w postaci Karoliny Modrowskiej (2-0) z kohorty Poznań, kontra Marta Tusia z MMA Devil Fight Club, ale w formule K-1. Wtórować jej będą klubowy kolega z sekcji w Swarzędzu – Mikołaj Kapała (10-4) vs zapowiedziany kilka tygodni temu Paweł Mularczyk z MMA Devil Fight Club. Do tego Mikołaj Zbierski z MMA Devil FC vs Adam Gorzelańczyk (2-0).

Walka wieczoru:
MMA 70: Adam Brzezowski vs. Paulius Zitinevicius

Pozostałe:
MMA 76 kg: Mateusz Strzelczyk vs. Piotr Niedzielski
MMA 7& kg: Łukasz Szczerek vs. Michał Golasiński
MMA 70 kg: Mateusz Legierski vs. Kondrad Furmanek
MMA 77 kg: Adam Ugorski vs. Kacper Kozierzębski
MMA SEMI PRO 84 kg: Kamil Kaczorowski vs. Krzysztof Nowak
MMA SEMI PRO 84 kg: Adam Gorzelańczyk vs. Mikołaj Zbierski
K1- 88 kg: Marcin Chojnacki vs. Adam Kosberg
MMA SEMI PRO 84 kg Jarosław Dębski vs. Jakub Piątek
K1 86 kg: Mikołaj Kapała vs. Paweł Mularczyk
MMA SEMI PRO 66 kg Mateusz Skibiński vs. Bartosz Czapiewski
MMA SEMI PRO 74 kg Arkadiusz Jakóbczyk vs. TBA
K1 57 kg Karolina Modrawska vs. Marta Gottfried

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!