Gala Octagon No Mercy: Jurassic Fight – 12/05/2018 – Transmisja

Gala Octagon No Mercy: Jurassic Fight – 12/05/2018 – Transmisja. Już w najbliższy weekend w Zawierciu odbędzie się jedno z najciekawszych w Polsce wydarzeń sportowych. W 11 zawodowych walkach wystąpią zawodnicy walczący dla organizacji Octagon No Mercy, emocji nie zabraknie!

Samo wydarzenie sportowe będzie składało się z 11 pojedynków w formułach MMA i K1, w trakcie których jurajscy wojownicy skrzyżują rękawice z zawodnikami z całej Polski. Wszystkie walki będą odbywały się w pełnowymiarowym oktagonie czyli tzw. klatce.

Octagon No Mercy organizując swoje gale za główny cel postawiła sobie promocję młodych i perspektywicznych zawodników z regionów, w których realizuje swoje imprezy sportowe. W związku z powyższym widowisko to nie mogłoby odbyć się bez udziału miejscowych klubów sportowych, które na co dzień zajmują się propagowaniem wśród młodzieży sportów walki takich jak MMA, K1 czy muay thai.

Do organizacji Jurrasic Fights zostały zaproszone kluby: KSW Ofensywa z Myszkowa prowadzony przez trenera Piotra Korpusa, zawierciański Klub Sportowy Animmals gdzie młodzi adepci sportów walki kształcą swoje umiejętności pod okiem Krystiana Kwiecień oraz Kick-Boxing Małpka Zawiercie prowadzony przez trenera Pawła Stolarskiego.

Gala Octagon No Mercy: Jurassic Fight [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Ten wspólny projekt sportowy nie miałby szans na realizację gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta w Zawierciu, a w szczególności Prezydenta Miasta Witolda Grima oraz miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie bardzo duże wparcie federacja otrzymuje od dyrektora tej placówki pana Jacka Latko.

Pełna rozpiska walk zostanie przedstawiona po oficjalnym ważeniu, które zaplanowane jest na piątek.

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!