Extra Gale – Poznań Fight Night – 13/10/2018 – Na Żywo

Extra Gale – Poznań Fight Night – 13/10/2018 – Na Żywo. Po raz kolejny zawitamy do Poznania na Night of Champions – Noc Wojowników, galę która będzie transmitowana na żywo i podczas której obejrzymy około 10 ciekawie zapowiadających się pojedynków.

13 października 2018 roku, w Klub B 17 na Stadionie Lecha, odbędzie sie kolejna odłona gali Extra Gala Poznań Fight Night. Poznaliśmy już pierwszych bohaterów, w światłach reflektorów w oktagonie swoje umiejętności zaprezentuje Piotr ‚Qbear’ Kuberski.

Podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego zawalczy w pojedynku MMA w kategorii wagowej 84 kg. Reprezentant klubu Ankos MMA szczyci się rekordem 2 zwycięstw. Jego walki są zawsze bardzo zacięte i widowiskowe.

Info od organizatorów: Miło nam poinformować, iż w światłach reflektorów w octagonie swoje umiejętności zaprezentuje Jakub Najdek. Reprezentant klubu Checkmat Poznań to jeden z najbardziej uzdolnionych i utytułowanych zawodników BJJ/NO GI młodego pokolenia w stolicy Wielkopolski. Dopiero co w ostatnią sobotę zdobył Puchar Polski a my już 13 października zapraszamy serdecznie do Klubu B 17 na walkę tego widowiskowo walczącego fightera. Emocje gwarantowane!

Extra Gale – Poznań Fight Night [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Poniżej prezentujemy potwierdzone zestawienia walk, pełną kartę poznamy za pewnie dopiero po oficjalnym piątkowym ważeniu zawodników:

Karta walk:
Jędrzej Durski – Mateusz Kasprzak – 75kg
Jakub Najdek – Piotr Mikołajczyk – 79kg
Piotr Kuberski – Sebastian Kostrzewa – 84kg
Adam Kosut – Tomasz Kubczyk – 81kg

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!