DSF 18 – Ząbki – 08/12/2018 – Transmisja

DSF 18 – Ząbki – 08/12/2018 – Transmisja. 8 grudnia na gali DSF Kickboxing Challenge 18 w Ząbkach reprezentacja Polski zmierzy się z prawdziwą potęgą. Białoruś to obecnie najmocniejsza drużyna w Europie, co potwierdziły ostatnie mistrzostwa, na których najwięcej medali zdobyli właśnie Białorusini.

W składzie Białorusi znaleźli się prawie sami mistrzowie Europy i świata, ale Polacy mierzyli się już z prawdziwymi potęgami i odnosili wielkie zwycięstwa – jak w dramatycznym meczu z Rosją z kwietniowej gali DSF 14 na Torwarze, kiedy biało-czerwoni rozpoczęli od dwóch porażek, lecz ostatecznie zwyciężyli 3:2. Z dwoma zawodowymi mistrzami świata na czele Polacy zrobią wszystko, by odnieść drużynową wygraną podczas imprezy.

Będę godnie i dumnie reprezentował orzełka, którego mam w sercu – zapewnia zawodowy mistrz świata Michał „Matrix” Królik (65 kg), który stoczy pierwszą walkę na gali DSF 18. – Od stuleci w Polakach drzemie wojownicza dusza. Dalej chcemy walczyć i wygrywać. Będę się bił do ostatniej kropli krwi, choćby mnie mieli znieść z ringu! – kończy zawodnik Paco Team legitymujący się znakomitym bilansem walk 34-5.

Jego entuzjazm podzielają pozostali polscy wojownicy. Jako drugi w ringu zamelduje się Michał Ronkiewicz (75 kg), kolejni będą Dawid „Mirko” Mirkowski (81 kg), Łukasz Bartnik (86 kg) i debiutujący w federacji DSF Mateusz Duczmal (+91 kg).

DSF 18 – Ząbki [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Setki Polaków na trybunach, barwy narodowe, Mazurek Dąbrowskiego i ja stojący w ringu. Uważam, że nie ma nic piękniejszego dla zawodnika – wtóruje Łukasz „Kudłaty” Bartnik (86 kg), który w maju na gali DSF 15 w Warszawie efektownie zadebiutował w federacji DSF Kickboxing Challenge. – Chciałbym zakończyć tę walkę tak jak poprzednią, czyli przez nokaut.

Karta walk:
K-1 52 kg Barbara Nalepka vs Klaudia Suszczyńska
K-1 56 kg Sylwia Kaliś vs Klara Kleczkowska
K-1 56 kg Iwona Nieroda vs Volha Zhurauskaya

Mecz Polska vs Białoruś (3×3 min)
K-1 65 kg Michał Królik vs Artsem Vinnik
K-1 75 kg Michał Ronkiewicz vs Maks Spadarenka
K-1 81 kg Dawid Mirkowski vs Mikita Shostak
K-1 86 kg Łukasz Bartnik vs Yauhen Miahkou
K-1 +91 kg Mateusz Duczmal vs Ihar Kamkou

Druga walka wieczoru (3×3 min)
K-1 +91 kg Daniel Omielańczuk vs Tomasz Czerwiński

Walka wieczoru (5×3 min o mistrzowski pas DSF)
K-1 +91 kg Petr Romankevich vs Tomasz Sarara

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!