DFN 4 – Legionowo – 17/11/2018 – Transmisja

DFN 4 – Legionowo – 17/11/2018 – Transmisja. Zapraszamy na stream z gali Dragon Fight Night 4 gdzie 17 listopada w Legionowie odbędzie się gala Dragon Fight Night 4. Zaplanowano na niej aż dziesięć zawodowych pojedynków w formule MMA. Początek transmisji od godziny 19:00.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk tej jesieni w Polsce będzie pojedynek Krystiana Bielskiego z Adrianem Błeszyńskim. Krystian ma do odbudowania reputację pewnie wygrywającego przeciwnika. Adrian z całych sił będzie chciał postawić na swoim i przerwać dobrą passę Krystiana. Obaj zawodnicy wywodzą się ze stójki, prawdopodobnie tam toczyć się będzie większość boju co gwarantuje lawinę uderzeń i emocji!

Innym zawodnikiem, który będzie miał za zadanie rozgrzać publiczność w Arenie Legionowo będzie m.in. Emil „Róża” Różewski. Jego rywalem został zawodnik z Ukrainy, Dmitry Gorbatov. Wielki powrót. Prawdziwy wojownik jest w stanie zawsze podnieść się po porażce. Na pewno z takim podejściem do klatki 17 listopada wejdzie Emil Róża Różewski.

Bardzo solidny i wszechstronny zawodnik z Warszawy kontra Dimitry Gorbatov, młoda krew z Charkowa, zaledwie 22 letni zawodnik, który wszystkie swoje zwycięskie pojedynki kończył przed czasem w parterze. Emil Róża Różewski będzie chciał udowodnić, że jego czas jeszcze nie minął. Dimitry będzie z całych sił próbował pokrzyżować mu plany.

Fani zobaczą także występ zawodnika występującego w przeszłości m.in. w PLMMA, Michała Tarabańki. Zmierzy się on z Oliwierem Młyńskim. Tarabańka trenujący w Warszawskie Centrum Atletyki po ostatniej wygranej po raz kolejny będzie dążył do tego, żeby jego ręka powędrowała do góry! Treningi pod okiem najlepszych zawodników z Polski i ze świata zapewne zaprocentują w klatce.

Dragon Fight Night 4 – Legionowo [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Z kolei 23-letni Oliwier reprezentujący Rio Grappling Club Wrocław będzie musiał zmierzyć się z doświadczeniem swojego rywala. Twierdzi, że jego atutem będzie młoda krew i ogromna chęć wygrywania. Mimo, że jego zdaniem „Majkel” się wypalił, podchodzi do niego z pełnym szacunkiem.

Poniżej rozpiska gali:

Walka wieczoru:
185lbs: Adrian Błeszyński (5-2) vs Krystian Bielski (4-0)

Karta główna:
170lbs: Emil Różewski (6-3) vs Dmitriy Gorbatov (3-1)
170lbs: Michał Tarabańka (3-7) vs Marius Bagdonas (5-8)
134lbs: Mansur Azhiev (1-0) vs Arkadiusz Keller (0-0)
146lbs: Maciej Król (0-1) vs Marek Keller (1-0)
265lbs: Adam Pałasz (0-0) vs Hazmi Edelbiev (1-0)
170lbs: Alan Kwieciński (0-1) vs Grzegorz Białas (8-15)

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!