Carpathian Warriors 5 – Rzeszów – 08/12/2018 – Transmisja

Carpathian Warriors 5 – Rzeszów – 08/12/2018 – Transmisja. Już 8 grudnia tego roku, zapowiada się prawdziwe widowisko sportowe w Rzeszowie. Tym razem odbędzie się aż 14 walk MMA wojowników z Rzeszowa, Brazylii, Ukrainy i Jarosławia. Dodatkowo naszym gościem specjalny będzie znany raper Malik Montana. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:00.

Piąta odsłona Carpathiana odbędzie się w rzeszowskiej hali ROSiR, to nie pierwsza tego typu impreza w tym “wiekowym”, ale mającym swój klimat, obiekcie. Regularnie odbywają się tu turnieje bokserskie i nie tylko. Organizator Carpathiana klub Spartakus Rzeszów miał okazje już kilka razy wyprawiać tu zawodowe i amatorskie gale mieszanych sztuk walki.

Carpathian Warriors 5 - Rzeszów - na żywo

Ostatnio odbyła się tu m.in. gala ArtFight, gdzie zawodnicy rywalizowali w muay thai, K1 i MMA. Niemal zawsze, przy okazji takich imprez, trybuny wypełniają się po brzegi, co tworzy niepowtarzalny klimat. Tym razem w głównej roli wystąpią wspomniani Brazylijczycy i zawodnicy Spartakusa na czele z Mateuszem Makarowskim i Czeczenem Saidem Magomedem Abdulkadirowem.

Pierwszy zmierzy się w kat. 77 z Rodrigo “Mineiro” Ferreirą, zaś Czeczen, noszący pseudomin “Pitbull” przetestuje umiejętności “La Pesadilli”, czyli Maikona Gustavo Fortunato Lapy. Zobaczymy też w akcji zawodników młodego pokolenia m.in. Miłosza Wąsika z Krosna. – Będzie walczył z Czeczenem Shamadem Erzanukaevem. Będzie to walka półzawodowa, ale zapowiada się bardzo ciekawie. W internecie jeszcze żadna nasza walka nie miała takiego zainteresowania – tłumaczy Bańkowski.

Carpathian Warriors 5 – Rzeszów [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Oprócz starć współczesnych “gladiatorów” nie zabraknie również innych atrakcji. Po raz pierwszy w naszym regionie zaprezentowane zostaną walki rycerzy, ale nie chodzi tu o inscenizacje, jakich wiele przy okazji różnych jubileuszów. PLWR, czyli Polska Liga Walk Rycerskich, to bardzo realistyczna wersja historycznych pojedynków, a zawodnicy walczą na miecze w pełnej zbroi.

Karta walk:
Maikon Gustavo Fortunato Lapa – Said-magomed Abdulkadirov – 77kg
Rodrigo Ferreira – Mateusz Makarowski
Adam Tomasik – Jarosław Lech
Eryk Maj – Patryk Ożóg – 66kg
Dawid Mazur – Aleksander Hul – 84kg
Shamad Erzanuakev – Miłosz Wąsik
Ivan Vulchin – Franklin De Jesus Santos – 70kg
Marek Zardzewiały vs Sergiusz Zając – 70kg
Michał Pogorzelski vs Andrij Sapa – 66kg
Kacper Horynecki vs Paweł Markowski

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!