Babilon MMA 6 – Raszyn – 15/12/2018 – Transmisja

Babilon MMA 6 – Raszyn – 15/12/2018 – Transmisja. Już w najbliższą sobotę odbędzie się szósta edycja gali organizowanej przez Tomasza Babilońskiego. Zwodnicy zmierzą się w podwarszawskim Raszynie. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:30.

Babilon MMA 6 już 15 grudnia! Hitowa walka o pas! Babilon MMA powraca! Szósta edycja gal mieszanych sztuk walki organizowanych przez Tomasza Babilońskiego odbędzie się 15 grudnia w Centrum Sportu w podwarszawskim Raszynie. W starciu wieczoru zmierzą się Daniel Skibiński i Paweł Pawlak, a zwycięzca jako pierwszy w historii założy na biodra pas mistrza organizacji Babilon MMA w dywizji półśredniej.

„Skiba” notuje imponującą serię 6 zwycięstw z rzędu, w tym trzech dla organizacji Babilon MMA. W ostatnim starciu reprezentant Ankosu MMA Poznań zmiażdżył w 20 sekund Włocha Giovanniego Melillo. Pawlak po odejściu z UFC odniósł 3 zwyciestwa i doznał jednej porażki. W ostatnim pojedynku pokonał Rafała Lewonia, a obaj zawodnicy otrzymali bonus za starcie wieczoru.

Babilon MMA 6 – Raszyn [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Mam nadzieję, że Skibiński i Pawlak dadzą kibicom polską walkę roku w dywizji półśredniej. To zestawienie to ukłon właśnie w stronę fanów – mówi Tomasz Babiloński. W karcie walk znajdzie się również miejsce dla innych gwiazd.

Podczas gali obejrzymy ponad 7 zawodowych walk, poniżej przedstawiamy kartę walk, która może ulec delikatnym modyfikacjom:
Poniżej przedstawiamy kartę walk nadchodzącej gali:

Walka wieczoru:
Paweł Pawlak – Daniel Skibiński

Rafał haratyk – Maciej Różański
Piotr Kacprzak – Filip Lamparski
Michał Orkowski – Łukasz Brzeski
Damian Zorczykowski – Adrian Kępa
Niewiadomski – Żmudzin
Tomasz Smyk – Paweł Szumilas

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!