ArtFight Night – Rzeszów – 17/11/2018 – Transmisja

ArtFight Night – Rzeszów – 17/11/2018 – Transmisja. Zapraszamy do oglądania na żywo nadchodzącej gali MMA – ArtFight z udziałem znanych i popularnych lokalnych zawodników rzeszowskiej sceny sztuk walki. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00.

Warto będzie zwrócić uwagę też na m.in. Patryka Magnuckiego mistrza Polski K1 i muay thai czy debiutującego w zawodowym MMA Mateusza Pudło, a także młodszego brata Damiana Biłasa Szymona. Walki nietypowo dla uderzanych sportów walki, takich jak K1 czy muay thai, odbędą się w klatce.

Większość dużych federacji przerzuciłą się na klatkę. Dlaczego u nas ma być inaczej – skwitował organizator gali ArtFight. – Klatka bardzo dobrze się sprawdza szczególnie w walkach MMA. Bilety na galę w hali ROSiR przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie są już dostępne.

Można je kupić w sklepie „ARTFIGHT” w Millenium II piętro lub C.H Europa II na 3 piętrze w klubie „Strefa Sportów Walki ARTFIGHT”. Ceny wejściówek zaczynają się od 29 zł. Na liście walczących oprócz wspomnianych zawodników są też: Cezary Osieł (muay thai), Tomasz Kliś (K1), Sylwester Pleśniak (K1) i Tomasz Konieczny (K1).

ArtFight Night – Rzeszów [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Karta walk:

11. Antończak VS Kochmak
10. Pudło VS Drzyzga
9. Magnucki VS Flis
8. D.Biłas VS Autuch
7. Gujwan VS Maj
6. Osieł VS Wiśniewski
5. Konieczny VS Delekta
4. Kliś VS Kwaśniewski
3. Leś VS Guz
2. Sz.Biłas VS Gromada
1. Podstawski VS Surmiak

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!