3F – Extreme Fight Cage 8 – Ełk – 03/11/2018 – Na Żywo

3F – Extreme Fight Cage 8 – Ełk – 03/11/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na stream z gali 3F, która odbędzie się w rodzimym Ełku, a podczas której dane nam będzie obejrzeć aż 7 walk w formule MMA, oraz 2 walki w formule K-1. Początek transmisji zapanowano na godzinę 18:30.

Trzeciego listopada w Ełku odbędzie się Extreme Fight Cage 8, a teraz poznaliśmy walkę wieczoru. W kategorii półśredniej przed własną publicznością wróci Piotr Mróz (8-2), który zmierzy się z rodakiem – Łukaszem Bugarą (8-8). Dla „Pitera” będzie to pierwsza walka po 2,5 letniej przerwie.

Podopieczny Mariana Zawadzkiego po pierwszych zawodowych przegranych wrócił na odpowiednie tory. Mróz pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Andreia Ciubotaru (znanego z startów w ACB) i Łukasza Stanka (znanego z startów w Fight Exclusive Night).

„Bugar” w marcu tego roku wrócił do klatki po prawie trzech latach przerwy. 32-latek podczas Babilon MMA 3 w Radomiu został poddany z rąk Michała Elsnera. Łukasz ostatnie dwie walki stoczył poza granicami naszego kraju (w Czechach i Słowacji), gdzie równie szybko musiał uznać wyższość swoich oponentów.

3F – Extreme Fight Cage 8 – Ełk [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Karta walk jest jeszcze domykana, codziennie ujawniane są nowe nazwiska mających walczyć zawodników, gdy tylko rozpiska zostanie w pełni uzupełniona pojawi się poniżej.

Zaufało nam już ponad 45 tysięcy widzów! Aktywuj transmisję i weź udział w ankiecie odpowiadając na pytanie:

Niestety transmisja została zakończona:

Poinformuj znajomych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom znajomych o naszych transmisjach!